Preskočiť ovládanie

VivihoAdresa.info

Viviho bridžová stránka

 

Bratislavský klubový rebríček

Na tejto stránke sú uverejňované rebríčky bratislavského klubu. Sú tu rebríčky podľa všetkých kritérií, ktoré ma napadli. Ak bude niekomu nejaký rebríček chýbať, stačí povedať, určite sa dohodneme.

Odkazy smerujú vždy na rok 2017. Vo vybranom rebríčku je možnosť zvoliť si ľubovoľné obdobie. Naposledy pribudla možnosť, aby sa v rebríčkoch nezobrazovali hráči, ktorí odohrali málo turnajov.

V prípade, že máte povolené cookies a nastavíte si zobrazovanie iba hráčov, ktorí odohrali aspoň niekoľko percent turnajov, táto voľba zostane po každej zmene zapamätaná jeden rok. Obmedzenie na konkrétny počet turnajov zostane zapamätané iba do zatvorenia prehliadača. Zvolené obdobie nie je zapamätané vôbec. Jeho pamätanie je v štádiu zvažovania.

Uvítam všetky nápady na vylepšenia, ktoré budú technicky realizovateľné bez použitia JavaScriptu. Súčasný stav je najlepší kompromis, aký som dokázal vytvoriť, aby neboli nijakým spôsobom obmedzovaní používatelia, ktorí si z bezpečnostného hľadiska vypínajú niektoré technológie.

Dostupné rebríčky

 

Copyright (c) 2006-2023 Vivi, všetky práva vyhradené. Stránka spĺňa štandardy XHTML 1.0 Strict a CSS 2.1.